Inginer instalatii de incalzire si climatizare

Responsabilităţi de bază:

  • gestionarea directă a lucrărilor de instalații sanitare, instalarea sistemelor de încălzire a cazanelor, alimentarea cu apă și canalizarea
  • pregătirea estimărilor bazate pe proiecte

Cerinţe faţă de candidat:

  • -studii superioare tehnice (alimentare cu apă, canalizare sau furnizare de energie termică și ventilație);
  • cunoaşterea limbilor române si rusă;
  • abilități excelente de utilizare a calculatorului , AutoCad

Condiții de muncă și de retribuire a muncii:

  • salariu stabil;
  • pachet social deplin
  • telefon corporativ
  • posibilitatea de creştere profesională si de apreciere a calităților profesionale;

Regim de lucru:
Luni-Vineri de la 09.00-18.00. Pauza de masă- 1 oră.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul pe adresa dinacociughr@gmail.com, cu specificarea postului, sau contactați-ne la numărul de telefon: 079359474. Adresa noastra Chisinau, bd. Dacia 38/7

Complectați formularul de contact
Sunați-ne
Sunați-ne

+373 (79) 16 40 00